STŠ napis (desktop)

Srednja tehniška šola Koper

STŠ napis (phone)

Sednja tehniška šola Koper

Obisk delegacije iz tujine

V sredo, 5. aprila 2017, je našo šolo obiskalo 19 učiteljev in ravnateljev iz petih evropskih držav (Danske, Nemčije, Španije, Latvije in Poljske), ki sodelujejo v 3-letnem mednarodnem projektu z naslovom European Possibilities. V projektu udeleženci spoznavajo svoje sposobnosti, želje, možnosti šolanja in usposabljanja ter poklice in možnosti, ki  jih Evropska skupnost nudi pri zaposlovanju.
 
Z veseljem smo jim predstavili našo šolo, naše dejavnosti, jim razkazali učilnice, delavnice in salon, še posebej pa so bili navdušeni nad našimi projekti.

​Prof. Simona Paulič, vodja mednarodnih projektov za STŠ Koper
 
Nazaj

Accessibility

Opozorilo! Ta stran uporablja piškotke za izboljšanje uporabniške izkušnje. Kaj so piškotki?

Joomla3 Appliance - Powered by TurnKey Linux