STŠ napis (desktop)

Srednja tehniška šola Koper

STŠ napis (phone)

Sednja tehniška šola Koper

STŠ-jevci znova darujemo energijo za življenje

Krvodajalstvo je na naši šoli prava tradicija, a letos z novostjo, saj se je skoraj štirideset dijakov in učiteljev akcije udeležilo že v ponedeljek, 18. novembra, okrepljeni pa jo bomo v tem šolskem letu še ponovili. STŠ-jevci imamo dobrodelnost očitno že »v krvi«.
  
Zakaj? Ker se na naši šoli zavedamo, da kri rešuje življenja, da je darovanje krvi pomoč bolnim, da gre za nenadomestljivo zdravilo in nekaj najdragocenejšega, kar si ljudje lahko podarimo, da je to srčno darilo ena najplemenitejših pomoči sočloveku, da je darovanje neprecenljiva izkušnja …, in ker preprosto verjamemo, da je tako prav! 
 
Zahvaljujemo se gospe Klari Lukan z RK in prijaznemu strokovnemu osebju Centra za transfuzijsko dejavnost Izola, saj so znova poskrbeli, da so se v novi vlogi dobro počutili tudi dijaki, ki so kri darovali prvič. Obljubljamo, da se spomladi spet vidimo. Se že veselimo …
Foto: Klara Lukan
Jelica Maraž
 
 
 
 
Nazaj

Accessibility

Opozorilo! Ta stran uporablja piškotke za izboljšanje uporabniške izkušnje. Kaj so piškotki?

Joomla3 Appliance - Powered by TurnKey Linux