STŠ napis (desktop)

Srednja tehniška šola Koper

STŠ napis (phone)

Sednja tehniška šola Koper

Prvi športni dan

Prvi športni dan bo potekal v več terminih, za vse skupine veljajo enotna navodila.

  • Zbirno mesto: pred vhodom v Center športov na mivki, ob 8.15
  • Potek športnega dne:
    8.15 – zbor dijakov pred vstopom v Center športov  na mivki
    8.30 – ogrevanje
    8.50 – razpored dijakov v ekipe (odbojka na mivki/nogomet na mivki)
    9.00 – igra
    9.45 – malica
    10.00 – igra (menjava nogomet na mivki/odbojka na mivki)
    11.00 – konec igre
    11.15 – konec športnega dne
  • Oprema: primerna športna oblačila in obutev
  • Razpored:

1. teden (14. 9.–18. 9. 2020)

ponedeljek, 14. 9. = 1. A – spremljevalka: Giliola Mejak
torek, 15. 9. =  1. B  – spremljevalec: Jadran Plaznik
sreda, 16. 9. = 1. Ag  – spremljevalec: Damjan Uranjek
četrtek, 17. 9. = 1. C  – spremljevalec: Daniel Vigini
petek, 18. 9. = 1. G + 2. G – spremljevalec: Mitja Mikolavčič

2. teden (21. 9.–25. 9. 2020)

ponedeljek, 21. 9. = 1. D – spremljevalka: Zdenka Nanut Planinšek
torek, 22. 9. =  1. E – spremljevalec: Mitja Mikolavčič
sreda, 23. 9. = 1. Bg – spremljevalka: Erika Hreščak
četrtek, 24. 9. = 1. Ča – spremljevalka: Marija Jurkovič
petek, 25. 9. = 1. Čb – spremljevalka: Helena Vergan

3. teden (28. 9.–2. 10. 2020)

ponedeljek, 28. 9. = 2. A – spremljevalka: Maja Valentič
torek, 29. 9. = 1. F – spremljevalka: Erika Korošec
sreda, 30. 9. = 2. Čb – spremljevalka: Senka Sabotin
četrtek, 1. 10. = 4. A – spremljevalka: Damjana Pregeljc
petek, 2. 10. = 5. Brs – spremljevalka: Mojca King

4. teden (5. 10.–9. 10. 2020)

ponedeljek, 5. 10. = 4. B – spremljevalka: Ensi Rudl
torek, 6. 10. = 2. B – spremljevalec: Matjaž Ivančič
sreda, 7. 10. = 2. CaD – spremljevalka: Elen Zrinski
četrtek, 8. 10. = 2. CbF – spremljevalka: Jelica Maraž
petek, 9. 10. = 2. ČaE – spremljevalka: Nina Fabe

5. teden (12. 10.–16. 10. 2020)

ponedeljek, 12. 10. = 3. B – spremljevalec: Simon Grižonič
torek, 13. 10. = 3. CbF – spremljevalka: Ana Jurkovič
sreda, 14. 10. = 3. CaE – spremljevalec: Damjan Uranjek
četrtek, 15. 10. = 3. Ag – spremljevalec: Siniša Krt
petek, 16. 10. =  3. A – spremljevalec: Renato Vouk

6. teden (19. 10.–23. 10. 2020)

ponedeljek, 19. 10. = 4. Br – spremljevalka: Katarina Novoselec
torek, 20. 10. = 4. Ag – spremljevalec: Andrej Florjančič
sreda, 21. 10. = 4. Bs – spremljevalec: Mitja Mikolavčič
četrtek, 22. 10. = 2. Ag – spremljevalec: Jadran Plaznik
petek, 23. 10. = 2. Bg – spremljevalka: Joža Umer

 

Športni dan bo potekal z upoštevanju vseh ukrepov za preprečevanje širjenja okužbe SARS-CoV-2, z omejitvami, ki se nanašajo na vzdrževanje higienskega režima in izvajanje preventivnih ukrepov, po navodilih in priporočilih NIJZ.

 

Aktiv učiteljev ŠVZ

Nazaj

Opozorilo! Ta stran uporablja piškotke za izboljšanje uporabniške izkušnje. Kaj so piškotki?

Joomla3 Appliance - Powered by TurnKey Linux